Stop - Korce/ Pazari i prostitutave dhe tarifat e sherbimeve seksuale! (15 tetor 2019)

137,091 views
  • 3 months ago
  • 317
  • 57

stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; “Stop” tregon përmes kameras së fshehtë, sesi është i organizuar prostitucioni në Korcë. Të infiltruarit e “Stop” marrin me takim me ashtuquajturin Laci në lagjen “1 maji” pas Medresesë.Më pas Laci dhe Mario, të dy tutorë, takohen në Boboshticë me një vajzë 21 vjecare, në lokalin “Shën Maria”, ku flasin për pazare, në këmbim të shërbimeve seksuale.Por jashtë lokalit, tutorët i tregojnë me foto dhe i premtojnë të interesuarit, t’i gjejnë një vajzë të mitur.