Stop - Lac/ Shkon per inspektim te demeve, por Rama ben vetem batuta me banoret! (11 dhjetor 2019)

5,212 views
  • 1 month ago
  • 18
  • 5

stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Kryeministri Rama gjithë këto ditë ka inspektuar zonat e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Sot Rama ishte në Lac, ku në vend të vëzhgimit dhe zgjidhjes, ofroi një spektakël batutash me banorët, që kishin dalë ta prisnin.Rama u ngacmua me fjalë me një grua, se ishte beqare, pasi sipas tij, ishte dinamit e nuk i afrohej askush.Po kështu një burri nga komuniteti rom, Rama i tha, se i donte shumë romët, dhe e ftoi të ulej pranë tij.